Mikroautobusų tvarkaraštis Reisų tvarkaraštis Mikroautobusų nuoma Mūsų autobusai Smulkių siuntų pervežimas Skubus krovinių
gabenimas

Apie keleivių vežimo įmonę

Įmonė Keleivių.lt –  transporto paslaugų srityje turi sukaupusi didžiulią patirtį. Keleivių vežimo įmonė isikurusi 2003 metais.

Mes nuolatos tobulėjame ir plečiame savo veiklos srytį. Turėdami didelę patirtį transporto paslaugų teikimo srityje, draugiškai bendraudami ir pažindami savo klientus, mes išmokome ir nuolatos mokomės vis geriau ir geriau teikti savo paslaugas, plėsti paslaugų asortimentą ir svarbiausia - gerinti jų kokybę visais atžvilgiais. Keleivių.lt didelį dėmesį skiria keleivių saugumui, todėl turime tik naują, komfortabilų transportą, kuris yra reguliariai tikrinami patikimuose techninio transporto centruose.

 

Mūsų vizija – tapti stipria, lyderiaujančia ir konkuruojančia (keleivių pervežimo ir transporto nuomos rinkoje) kompanija visoje Lietuvoje, siekiant paties geriausio klientų aptarnavimo.

Mūsų misija - vykdyti įsipareigojimus prieš mūsų klientus, teikiant kokybiškas ir saugias keleivių pervežimo ir mikroatobusų nuomos paslaugas. Orientuotis į klientą ir maksimaliai patenkinti jo lūkesčius.

Tikslas:

  • Ilgalaikis bendravimas su klientais
  • Su kaupu patenkinti esamų klientų poreikius, bei užtarnauti naujų klientų pasitikėjimą
  • Užtikrinti kokybišką aptarnavimą, bei klientų saugumą, todėl siūlome gerą transportą bei profesionalius vairuotojus.

 

Jei turite pasiūlymų ar pastabų mūsų įmonei ar dėl mūsų įmonės paslaugų teikimo - mielai laukiame iš Jūsų skambučio, ar el. laiško. Galite parašyti mums tiesiai iš svetainės - Kontaktų puslapyje.

Keleivių.lt - laukiame Jūsų ir važiuojame! :)

Pagarbiai, Keleivių Vežimas

Keleivių vežimas - Mikroautobusų nuoma

© Keleivių.lt. Visos teisės saugomos. Kokybiškos keleiviu vežimo ir mikroautobusų nuomos paslaugos už preinamą kainą ir visada laiku.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas